top of page
7E4612C9-EA6E-4E27-8DE2-27C31AFB2356.JPG

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ця політика конфіденційності описує, як ARTICHOKE збирає, використовує та розкриває особисту інформацію, що надається нашим клієнтам під час відвідування нашого веб-сайту www.artichoke-official.com. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберігати Вашу конфіденційність та безпеку Вашої особистої інформації.

ARTICHOKE збирає особисту інформацію, яку надає клієнт, таку як його/її ім'я, адресу електронної пошти, адресу доставки та номер телефону, а також інформацію про покупки, що здійснюються нашими клієнтами. Ми використовуємо цю інформацію для здійснення замовлень, обслуговування клієнтів, відповіді на запити, покращення нашої продукції та послуг, та забезпечення безпеки веб-сайту.

Ми не розкриваємо особисту інформацію наших клієнтів третім сторонам, за винятком випадків, коли це необхідно з метою виконання замовлення або за наявності законного запиту від державних органів. Ми застосовуємо технології безпеки для захисту від несанкціонованого доступу до Вашої особистої інформації та захисту Вас від шахрайства та крадіжки.

Якщо у Вас є будь-які запитання щодо нашої політики конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти, вказаної на нашому веб-сайті.

Умови Використання:

Ці Умови Використання визначають умови, за якими ви можете використовувати веб-сайт ARTICHOKE, що знаходиться за адресою www.artichoke-official.com. Користуючись нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся з цими Умовами Використання.

ARTICHOKE є власником всіх прав на веб-сайт, його зміст та матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, графіку, зображення, аудіо та відео матеріали. Ви можете використовувати веб-сайт ARTICHOKE виключно для особистих, не комерційних цілей. Будь-який інший вид використання веб-сайту, зокрема, для комерційних цілей, заборонений без нашої письмової згоди.

Ми ретельно контролюємо зміст нашого веб-сайту, але не гарантуємо, що він буде завжди доступний та без помилок. Ми не несемо відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, що виникають внаслідок використання нашого веб-сайту.

Ми залишаємо за собою право змінювати ці Умови Використання в будь-який час. Ви повинні регулярно переглядати ці Умови Використання, щоб бути ознайомленими з будь-якими змінами. Використання веб-сайту ARTICHOKE після зміни Умов Використання вважається вашою згодою.

Ви повинні використовувати веб-сайт ARTICHOKE відповідально та дотримуватися усіх законів та правил. Ви не можете використовувати веб-сайт ARTICHOKE для розповсюдження шкідливих програм, спаму, вірусів або іншого шкідливого матеріалу.

Ми залишаємо за собою право заблокувати доступ до веб-сайту ARTICHOKE будь-кому, хто порушує ці Умови Використання.

Ці Умови Використання підлягають законам України. Будь-які спори, що виникають у зв'язку з цими Умовами Використання або використанням веб-сайту ARTICHOKE, будуть вирішуватися відповідно до законів України.

Якщо у вас є запитання щодо цих Умов Використання, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою електронної адреси, наданої на нашому веб-сайті.

bottom of page